w Kędzierzynie-Koźlu

parafia św. Floriana

„Zabiorę się i pójdę do mojego Ojca”

19 września 2022

„Zabiorę się i pójdę do mojego Ojca”  - pod takim hasłem odbyła się w naszej parafii Misja Święta prowadzona przez Ojców Oblatów o. Krzysztofa i o. Piotra. W dniach 10 - 18 września mogliśmy wspólnie pogłebić naszą relację z Bogiem, wysłuchać wielu cennych słów, które nam pomogą osiągnąć życie wieczne. Ten czas to czas myślenia i refleksji, a niejednokrotnie rozrachunku z własnym sumieniem w obliczu prawdy o miłosierdziu Boga względem człowieka, względem samego siebie. To również czas naprawiania relacji z ludźmi, z którymi żyjemy, pracujemy, których kochamy i których nie akceptujemy, osób bliższych i dalszych naszemu sercu.

Wszystkim, którzy brali udział wielkie Bóg zapłać za odwagę deklaracji naszej wiary.

zdjęcia: Ewelina Kruk

Intencje parafialne

Ogłoszenia parafialne

Godziny Mszy Świętych

Niedziela: 

8:00, 10:00,  16:00

 

Dni powszednie:

poniedziałek i środa: 8:00
wtorek i czwartek: 18:00
piątek: 17:00
sobota (liturgia niedzielna): 18:00

 

Adoracja Najświętszego Sakramentu
w czwartek 17:30 - 18:00

 

Okazja do spowiedzi
przed każdą Mszą Świętą oraz w czwartek podczas adoracji.

Plakaty i zaproszenia

2023 rok

Katechumenat

[aktualizacja: 29.09.2023]
Na rok 2023